Radio Haná

Jak si připravit skvělou kávu doma i bez kávovaru? Co všechno potřebuje vaše kolo, než vyrazíte na první jarní cyklovýlet? Nebo byste si chtěli poslechnout hudbu, kterou máte rádi? Besedy a koncerty pro vás připravuje rádio Haná ve svém celodenním programu v neděli 23. dubna během Jarní Flory v Olomouci na výstavišti pod širým nebem na scéně “Samba” ve Smetanových sadech.

“Rozhodně se přijďte za námi podívat, naučíme se, jak si připravit doma skvělou kávu. Ukáže nám to barista z regionální pražírny Kikafe. Máme pro vás taky parádní rockové duo Satin Rock, které nám zahraje naše kytarové srdcovky. Songy, na kterých jsme vyrůstali, nám připomene Popová škola Dětského domova v Olomouci,” láká moderátor nedělního doprovodného programu Tom Gottwald z rádia Haná.

Spolu s ním bude na place moderátorská stálice Marťa Qweetko Procházková, “Moc se na všechny těšíme! Pokud máte v plánu vyrazit si na výlet na kole, mrkněte se nejdřív za námi v neděli na Flóru. Budeme tu mít odborníka z firmy Moolbike, který nám ukáže, jak mít správně seřízené kolo před sezónou. A taky vám zatančí naprosto jedinečná škola Lola’s Dance, která vyhrává taneční ceny po celém Česku i v zahraničí.”

Nedělní doprovodný program Jarní Flóry 2017 rozhodně navštivte, protože vás spolu se skvělou zábavou a dobrými tipy na každý den čeká také pořádná dávka nostalgie. Přímo na Flóře vás Marťa a Tom vtáhnou do známého pořadu rádia Haná Procházka pamětí, kde znalost známých událostí a songů přináší odměnu.

Jarní Flora Olomouc s RÁDIEM HANÁ
Neděle 23. dubna od 9:00 do 17:00
Olomouc – Smetanovy sady – Na Sambě (za restaurací Fontána)

There are no comments yet.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).