Best of musicals

Pořadatelé Olomouckých kulturních prázdnin připravili koncert pro milovníky slavných muzikálových melodií. Ve čtvrtek 20. července od 20 hodin vystoupí v Korunní pevnůstce zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová s frontmanem kapely Kabát Josefem Vojtkem se speciálním programem The Best of Musicals.

„Koncert Yvetty Blanarovičové a Josefa Vojtka bude určitě jedním z vrcholů Olomouckých kulturních prázdnin. Oba totiž patří k naprosté špičce mezi muzikálovými interprety,“ řekl za pořadatele z Bounty Rock Café Promotion Dušan Neumann. O jejich kvalitách podle něj svědčí celá řada rolí ve slavných muzikálech, ale také cena Thálie, kterou oba získali. Zatímco Balanarovičová prestižní ocenění udělované hereckou asociací získala v roce 1996 za roli Elisy Doolitleové v My Fair Lady, Vojtek převzal cenu letos za dvojroli v muzikálu Mefisto.

Koncertní program Best of Musicals nabídne ty největší hity z českých a světových muzikálů včetně společných duetů. V playlistu jsou skladby z West Side Story, The Cats, Fantom Opery, Dracula, New York New York, The Prayer, Hamlet, Angelika a dalších. Slavné melodie přitom zaznějí v originálních popových, rockových a operních aranžmá. „Andělský zpěv Yvetty Blanarovičové v kombinaci drsným rockovým hlasem a vystupováním Pepy Vojtka slibuje skvělý zážitek,“ míní Neumann.

Vstupenky stojí 299 korun a v předprodeji je lze koupit v síti GoOut, v informačním centru v podloubí olomoucké radnice nebo v Bounty Rock Café.

There are no comments yet.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).