urban latino

Naprosto úžasný festival plný žhavých rytmů a tance se po roce vrací do Olomouce. Již 9. ročník největšího latino festivalu v České republice vás ohromí a roztančí tím nejdivočejším, co umí nabídnout Latinská Amerika. Zajistěte si účast hned a 4. května se těšíme na tančenou v olomouckém eSku.

Co na 9. ročníku Urbano Latino Festu v Olomouci uvidíte? “Těšíme se na Chilli Papas band. Je to horkokrevná mexicko-peruánsko-česká kapela, hrající osobitým způsobem převážně anglické, nebo světově známé latin cover verze a standardy. Chilli Papas Vás nabiji pozitivní energií a s lehkostí na Vás přenesou pohodovou atmosféru,” láká za spolupořádající agenturu Forsberg Marek Berger.

Boky vám rozhýbe Mario Lopez Company. Temperamentní tanečník Mário Lopéz se po účasti na turné a karnevale v Kostarice a Nikaragui v roce 2005 se rozhodl založit vlastní taneční školu a skupinu Sabrosura, která účinkovala v Let’s dance, Slovensko má talent, Miss Universe nebo Cat girl. V současné době působí jako tanečník, choreograf a DJ.
Festivalem vás provedou i další úžasné hvězdy jako salsové duo Radek a Klára ze Zlína nebo DJ Lazaro, který je jedním z prvních DJů latino hudby u nás. A navíc! Jako každý rok si i letos užijete parádní workshopy tance a doprovodné tematické aktivity.

Urbano Latino Fest 2018
S-Club Olomouc
04. 05. 2017 (9. ročník)
www.urbanofest.cz

Předprodej na SMS TICKET.

Aktuální informace o Urbano Latino Festu najdete na Facebooku.

There are no comments yet.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).